Zbiórki objazdowe gabarytów i zużytego sprzętu (ZSEE)- kwiecień
Opublikowany: Marzec 24, 2016

Od marca trwają objazdowe zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych.

Poniżej przedstawiamy wykaz zbiórek w miesiącu kwietniu 2016 r.

Szczegóły dotyczące zbiórek znajdują się w zakładce: Jak postępować, jak segregować - Zbiórki objazdowe

 

2 kwiecień Lipno cała gmina
6 kwiecień Śmigiel 4 Bronikowo, Bruszczewo, Machcin, Morownica, Nowe Szczepankowo, Nowy Świat, Poladowo, Podśmigiel, Robaczyn, Sierpowo, Sikorzyn, Smolno, Stare Szczepankowo, Wydorowo
9 kwiecień Bojanowo cała gmina
9 kwiecień Krobia cała gmina
9 kwiecień Leszno 1, 4, 5, 8 Chełmońskiego, Dubois, Dudy-Gracza, Działkowa, Gersona, Grochowiaka, Gryczana, Hasiora, Jęczmienna, Kaszubska, Krzyckiego, Kudeli, Lniana, Łanowa, Łubinowa, Łużycka, Makowskiego, Miłosza, Moniuszki, Obotrycka, Ochocza, Piastowska, Podgórna, Podkowińskiego, Pszeniczna, Rolna, Rzepakowa, Siewna, Słonecznikowa, Szybowników, Śląska, Tuwima, Wiejska, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego (do nr 42), Zachodnia, Zbożowa, Żeleńskiego, Żniwna, Żytnia
Dożynkowa (do nr 41), Findera, Góreckiego, Kochanowskiego, Kosmonautów, Lubuska,  Pl. Obrońców Warszawy,  Pilotów, Przejezdna, Pułaskiego, Skłodowskiej, Szymanowskiego, Św. Józefa, Wolińska, Wybickiego, Żeromskiego
+ Strzyżewice
Batorego, Bojanowskiego, Chłapowskiego, Dąbrówki, Dożynkowa (od nr 42), Działyńskich, Kilińskiego, Konopnickiej, Kujawska, Lechicka, Mielżyńskich, Mikołajczyka, Miśnieńska, Okrzei, Orkana, Orzeszkowej, Pankiewicza, Piaskowa, Reja, Reymonta, Scheafera, Serbska, Św. Franciszka z Asyżu, Święciechowska, Wita Stwosza, Wyszyńskiego (od nr 43), Zygmunta Starego
Fałata, Gierymskiego, Grottgera, Iwaszkiewicza, Kossaka, Kraszewskiego, Kruczkowskiego, Malczewskiego, Olszewskiego, Orłowskiego, Siemiradzkiego, Stanisławskiego, Styki, Tetmajera, Traugutta, Wyczółkowskiego
9 kwiecień Śmigiel 3 Koszanowo, Nietążkowo, Śmigiel
9 kwiecień Święciechowa 2 Strzyżewice
16 kwiecień Leszno 7, 9, 11 Akacjowa, Artyleryjska, Bema, Chabrowa, Chociszewskiego, Cypryjska, Fredry, Grecka, Irlandzka, Kanałowa, Kosynierów, Kręta, Kustronia, Na Skarpie, Obrońców Lwowa, Okrężna, Pancernych, Powstańców Śląskich, Przeciwlotników, Saperska, Skryta, Strzelecka, Żołnierska
ZABOROWO
Anny Memoraty, Asnyka, Brandta, Brata Alberta, Broniewskiego, Czarnieckiego, Dembińskiego, Drzymały, Dunikowskiego, Janickiego, Kasprowicza, Kołłątaja, Kopernika, Łąkowa, Mehoffera, Ogrodowa, Polna, Sokoła, Spółdzielcza, Staszica, Szczepanowskiego
16 kwiecień Święciechowa 3 Henrykowo, Książęcy Las
20 kwiecień Śmigiel 2 Bielawy, Brońsko, Czacz, Czaczyk, Glińsko, Karśnice, Księginki, Nadolnik, Nowa Wieś, Nowy Białcz, Prętkowice, Skoraczewo, Stary Białcz, Żegrowo, Żegrówko
23 kwiecień Leszno 2, 3, 6, 10, 13 Al. Krasińskiego, Boczna, Grota Roweckiego, Klonowicza, Korcza, Kościelna, Kurpińskiego, Leszczyńskich, Mała Kościelna, Marcinkowskiego, Matejki, Nowy Rynek, Pl. Kościuszki, Poplińskiego, Przemysłowa, Różana, Sienkiewicza, Szkolna, Średnia, Świętokrzyska, Wąska 
17 Stycznia, 55 Pułku Piechoty, Al. Jana Pawła II, Andrzejewskiego, Aptekarska, Armii Krajowej, Berwińskich, Bracka, Chrobrego, Cicha, Frankiewicza, Garażowa, Gołębia, Grodzka, Jackowskiego, Karasia, Lipowa, Łaziebna, Mała Kościańska, Niepodległości, Ofiar Katynia, Os. Sułkowskiego, Parkowa, Pl. Komeńskiego, Pl. Powstańców, Poniatowskiego, Powstańców Wielkopolskich, Rejtana, Rynek, Starozamkowa, Świętojańska, Tylna, Wałowa, Więzienna, Włodarczaka, Wolności, Wróblewskiego, Zacisze, Zakątek (od Wolności), Zielona
17 Pułku Ułanów, 21 Października, Al. Konstytucji 3 Maja, Cybulskiego, Czajkowskiego, Ćwiklińskiej, Dekana, Grunwaldzka, Hubala, Jasna, Karpińskiego, Kiepury, Krzywa, Kwiatowa, Modrzewskiego, Norwida, Ogińskiego, Ogrody, Ordonówny, Osterwy, Prusa, Przybyszewskiego, Słoneczna, Sobieskiego, Solskiego, Sygietyńskiego, Świderskiego, Ułańska, Węgierska, Wiecierzyńskiego, Wierzbowa, Zamenhofa
Dworcowa, Leśna Osada, Pl. Metziga, Słowiańska, Tama Kolejowa, Towarowa
1 Maja (3-11), Al. Piłsudskiego, Antoniny, Austriacka, Belgijska, Budowlanych, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Dolna, Dowbora-Muśnickiego, Duńska, Energetyków, Estkowskiego, Fabryczna, Francuska, Geodetów, Górna, Graniczna, Hiszpańska, Holenderska, Jagiellońska, Karwowskich, Kąkolewska, Korczaka, Korfantego, Królowej Jadwigi, Krótka, Leśna, Litewska, Ludowa, Luksemburska, Magazynowa, Maltańska, Mickiewicza, Narutowicza, Norweska, Opalińskich, Ostroroga, Paderewskiego, Podmiejska, Prochownia, Racławicka, Raczyńskiego, Rataja, Rumuńska, Sikorskiego, Skarbowa, Spokojna, Strumykowa, Studzienna, Szwedzka, Śniadeckich, Unii Europejskiej, Usługowa, Westerplatte, Wiatraczna, Wilkońskiego, Wilkowicka, Willowa, Witosa, Wojska Polskiego, Zwycięstwa
23 kwiecień Rawicz 1 Miejscowości: Masłowo, Załęcze
Rawicz: 1000-lecia, Armii Krajowej, Broniewskiego, Cepurskiego, Czarnieckiego, Dąbrowskiego, Długa, Glinki, Jana Kazimierza, Kamienista, Kamińskiego, Kmicica, Kościuszki, Mały Plac Ćwiczeń, Miedzińskiego, Mikołajewicza, Podmiejska, Południowa, Poniatowskiego, Powst. Wlkp., Półwiejska, Przytorze, Ryblewskiej-Cichońskiej, Sarnowska, Sczanieckich, Sienkiewicza, Spokojna, Targowa, Wawrzyniaka, Winiary, Zacisze
29 kwiecień Gostyń 1L, 2L, 3L, 4L Bronisławki, Klony, Kosowo, Płaczkowo, Siemowo, Gostyń - ulice: Bojanowskiego, Hutnika, Leszczyńska, Parkowa, Polna, Przy Dworcu, Towarowa oraz os. 1000 – lecia
Czajkowo, Gola, Witoldowo, Gostyń - ulice: Energetyka, Górna, Łąkowa, Mikołajczyka, Nowe Wrota, Ogrodowa, Podgórna, Sikorskiego, Strzelecka, Śliwińskiego, Taczaka, Wielkopolska, Wrocławska oraz os. Konstytucji 3 Maja, os. Słoneczne
Gostyń centrum – ulice: 1 Maja, 700-lecia, Boczna, Folwarczna, Helsztyńskiego, Jana Pawła II (odcinek od rynku do torów), Kacza, Kolejowa, Kościelna, Krótka, Lipowa, Łazienna, Łącznikowa, Marcinkowskiego (pl.) Młynarska, Młyńska, Mostowa, Na Fosie, Olejniczaka, Podzamcze, Powstańców Wielkopolskich, Przy Farze, Rynek, Sądowa, Św. Floriana, Tkacka, Wąska, Witosa, Wiosny Ludów, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zielona oraz os. Gawrony
Aleksandrowo, Brzezie, Czachorowo, Huby Pijanowskie, Krajewice, Sikorzyn, Ziółkowo
30 kwiecień Poniec cała gmina

 

PRZYPOMINAMY !­­

W przypadku zabudowy jednorodzinnej zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady wielkogabarytowe należy wystawić przed posesję, natomiast w zabudowie wielorodzinnej odpady te należy zgromadzić w miejscu, gdzie zbierane są zmieszane odpady komunalne.

Zbiórka odpadów zaczyna się od godz. 6:00 i do tej właśnie godziny zużyty sprzęt i odpady wielkogabarytowe powinny znaleźć się w przeznaczonych do tego miejscach (jednak nie wcześniej niż 24 godz. przed planowaną zbiórką).