Kwietniowe zbiórki zużytego sprzętu i wielkogabarytów
Opublikowany: Marzec 23, 2015

Objazdowe zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych - ciąg dalszy:

 

 

 

Śmigiel:

1 kwietnia – Bronikowo, Bruszczewo, Machcin, Morownica, Nowe Szczepankowo, Nowy Świat, Poladowo, Podśmigiel, Robaczyn, Sierpowo, Sikorzyn, Smolno, Stare Szczepankowo, Wydorowo

18 kwiecień – Koszanowo, Nietążkowo, Śmigiel

25 kwiecień – Bielawy, Brońsko, Czacz, Czaczyk, Glińsko, Karśnice, Księginki, Nadolnik, Nowa Wieś, Nowy Białcz, Prętkowice, Skoraczewo, Stary Białcz, Żegrowo, Żegrówko

Bojanowo

4 kwietnia – cała gmina

Lipno

4 kwietnia – cała gmina

Leszno

11 kwietnia – Leszno 1, 4, 5, 8:  Chełmońskiego, Dubois, Dudy-Gracza, Działkowa, Gersona, Grochowiaka, Gryczana, Hasiora, Jęczmienna, Kaszubska, Krzyckiego, Kudeli, Lniana, Łanowa, Łubinowa, Łużycka, Makowskiego, Miłosza, Moniuszki, Obotrycka, Ochocza, Piastowska, Podgórna, Podkowińskiego, Pszeniczna, Rolna, Rzepakowa, Siewna, Słonecznikowa, Szybowników, Śląska, Tuwima, Wiejska, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego (do nr 42), Zachodnia, Zbożowa, Żeleńskiego, Żniwna, Żytnia

Dożynkowa (do nr 41), Findera, Góreckiego, Kochanowskiego, Kosmonautów, Lubuska,  Pl. Obrońców Warszawy,  Pilotów, Przejezdna, Pułaskiego, Skłodowskiej, Szymanowskiego, Św. Józefa, Wolińska, Wybickiego, Żeromskiego + Strzyżewice

Batorego, Bojanowskiego, Chłapowskiego, Dąbrówki, Dożynkowa (od nr 42), Działyńskich, Kilińskiego, Konopnickiej, Kujawska, Lechicka, Mielżyńskich, Mikołajczyka, Miśnieńska, Okrzei, Orkana, Orzeszkowej, Pankiewicza, Piaskowa, Reja, Reymonta, Scheafera, Serbska, Św. Franciszka z Asyżu, Święciechowska, Wita Stwosza, Wyszyńskiego (od nr 43), Zygmunta Starego

Fałata, Gierymskiego, Grottgera, Iwaszkiewicza, Kossaka, Kraszewskiego, Kruczkowskiego, Malczewskiego, Olszewskiego, Orłowskiego, Siemiradzkiego, Stanisławskiego, Styki, Tetmajera, Traugutta, Wyczółkowskiego

18 kwietnia- Leszno 7, 9, 11: Akacjowa, Artyleryjska, Bema, Chabrowa, Chociszewskiego, Cypryjska, Fredry, Grecka, Irlandzka, Kanałowa, Kosynierów, Kręta, Kustronia, Na Skarpie, Obrońców Lwowa, Okrężna, Pancernych, Powstańców Śląskich, Przeciwlotników, Saperska, Skryta, Strzelecka, Żołnierska

ZABOROWO

Anny Memoraty, Asnyka, Brandta, Brata Alberta, Broniewskiego, Czarnieckiego, Dembińskiego, Drzymały, Dunikowskiego, Janickiego, Kasprowicza, Kołłątaja, Kopernika, Łąkowa, Mehoffera, Ogrodowa, Polna, Sokoła, Spółdzielcza, Staszica, Szczepanowskiego

25 kwietnia- Leszno 2, 3, 6, 10, 13: Al. Krasińskiego, Boczna, Grota Roweckiego, Klonowicza, Korcza, Kościelna, Kurpińskiego, Leszczyńskich, Mała Kościelna, Marcinkowskiego, Matejki, Nowy Rynek, Pl. Kościuszki, Poplińskiego, Przemysłowa, Różana, Sienkiewicza, Szkolna, Średnia, Świętokrzyska, Wąska

17 Stycznia, 55 Pułku Piechoty, Al. Jana Pawła II, Andrzejewskiego, Aptekarska, Armii Krajowej, Berwińskich, Bracka, Chrobrego, Cicha, Frankiewicza, Garażowa, Gołębia, Grodzka, Jackowskiego, Karasia, Lipowa, Łaziebna, Mała Kościańska, Niepodległości, Ofiar Katynia, Os. Sułkowskiego, Parkowa, Pl. Komeńskiego, Pl. Powstańców, Poniatowskiego, Powstańców Wielkopolskich, Rejtana, Rynek, Starozamkowa, Świętojańska, Tylna, Wałowa, Więzienna, Włodarczaka, Wolności, Wróblewskiego, Zacisze, Zakątek (od Wolności), Zielona

17 Pułku Ułanów, 21 Października, Al. Konstytucji 3 Maja, Cybulskiego, Czajkowskiego, Ćwiklińskiej, Dekana, Grunwaldzka, Hubala, Jasna, Karpińskiego, Kiepury, Krzywa, Kwiatowa, Modrzewskiego, Norwida, Ogińskiego, Ogrody, Ordonówny, Osterwy, Prusa, Przybyszewskiego, Słoneczna, Sobieskiego, Solskiego, Sygietyńskiego, Świderskiego, Ułańska, Węgierska, Wiecierzyńskiego, Wierzbowa, Zamenhofa

Dworcowa, Leśna Osada, Pl. Metziga, Słowiańska, Tama Kolejowa, Towarowa

1 Maja (3-11), Al. Piłsudskiego, Antoniny, Austriacka, Belgijska, Budowlanych, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Dolna, Dowbora-Muśnickiego, Duńska, Energetyków, Estkowskiego, Fabryczna, Francuska, Geodetów, Górna, Graniczna, Hiszpańska, Holenderska, Jagiellońska, Karwowskich, Kąkolewska, Korczaka, Korfantego, Królowej Jadwigi, Krótka, Leśna, Litewska, Ludowa, Luksemburska, Magazynowa, Maltańska, Mickiewicza, Narutowicza, Norweska, Opalińskich, Ostroroga, Paderewskiego, Podmiejska, Prochownia, Racławicka, Raczyńskiego, Rataja, Rumuńska, Sikorskiego, Skarbowa, Spokojna, Strumykowa, Studzienna, Szwedzka, Śniadeckich, Unii Europejskiej, Usługowa, Westerplatte, Wiatraczna, Wilkońskiego, Wilkowicka, Willowa, Witosa, Wojska Polskiego, Zwycięstwa

2 maj - Leszno 2, 12: GRONOWO (z wyjątkiem ul. Wilkowickiej)

GRZYBOWO: Borowa, Borowikowa, Choinkowa, Grzybowa, Iglasta, Kurkowa, Leszczynowa, Osiecka, Rydzowa, Szyszkowa, Żurawinowa

Święciechowa

11 kwietnia – Święciechowa – Strzyżewice

18 kwietnia – Henrykowo, Książęcy Las

Krobia

29 kwietnia – cała gmina

Rawicz

18 kwiecień – Rawicz 1

Miejscowości: Masłowo, Załęcze
Rawicz: 1000-lecia, Armii Krajowej, Broniewskiego, Cepurskiego, Czarnieckiego, Dąbrowskiego, Długa, Glinki, Jana Kazimierza, Kamienista, Kamińskiego, Kmicica, Kościuszki, Mały Plac Ćwiczeń, Miedzińskiego, Mikołajewicza, Podmiejska, Południowa, Poniatowskiego, Powst. Wlkp., Półwiejska, Przytorze, Ryblewskiej-Cichońskiej, Sarnowska, Sczanieckich, Sienkiewicza, Spokojna, Targowa, Wawrzyniaka, Winiary, Zacisze

9 maj – Rawicz 2

Miejscowości: Dąbrówka, Izbice, Konarzewo, Krasnolipka, Krystynki, Łaszczyn, Sierakowo, Szymanowo, Żylice
Rawicz: 11-go Listopada, Akacjowa, Bączkiewicza, Berlinga, Bobrowskiego. Boczna, Bohaterów Westerplatte, Bractwa Kurkowego, Brzozowa, Ceglana, Cicha, Dworcowa, Jasna, Jesienna, Kadecka, Kalickiego, Kosynierów Gdyńskich, Kowalskiego, Kwiatowa, Letnia, Miła, Nowa, Nowiaszaka, Ogrodnicza, Piaskowa, Plater, Polna, Poznańska, Przyjemskiego, Rolnicza, Różana, Saperska, Sierakowska, Simoniego, Skromna, Słoneczna,  Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Stawowa, Środkowa, Świerkowa, Tęczowa, Topolowa, Transportowców, Widna, Wiosenna, Witosa, Wspólna, XXX – lecia PRL, Zimowa

23 maj – Rawicz 3

Miejscowości: Folwark, Kąty, Łąkta, Sikorzyn, Słupia Kapitulna,  Stwolno, Ugoda, Wydawy, Zawady, Zielona Wieś
Rawicz: 17 Stycznia, 3 Maja, Dzieciuchowicza, Englerta, Fiołkowa, Głowackiego, Grota Roweckiego, Hallera, Kopernika (do nr 10), Kościelna, Kramarska, Królowej Jadwigi, Mickiewicza (do nr 15), Młyńska, Piłsudskiego, Piotra Skargi, Podzamcze, Sikorskiego, Staszica, Średnia, Wyszyńskiego, Żwirowa

30 maj – Rawicz 4

Miejscowości: Dębno Polskie, Sarnówka, Żołędnica
Rawicz: 700-Lecia, Asnyka, Chopina, Gajowa, Grunwaldzka, Ignacego Buszy, Kilińskiego, Klasztorna, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika (od nr 11), Kurpińskiego, Lipowa, Marcinkowskiego, Mickiewicza (od nr 16), Nowowiejskiego, Orzeszkowej,  Paderewskiego, Piastowska, Piekarska, Prusa, Pużaka, Ratuszowa, Reymonta, Rynek Sarnowski, Rynek, Rzeźnicka, Scherwentkego, Strażacka, Strzelecka, Sukiennicza, Szarych Szeregów, Szkolna, Szwedzka, Wazów, Wiatraczna, Wojska Polskiego, Wolności (Pl.), Wyspiańskiego, Zapolskiej, Żeromskiego

PRZYPOMINAMY !

W przypadku zabudowy jednorodzinnej zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady wielkogabarytowe należy wystawić przed posesję, natomiast w zabudowie wielorodzinnej odpady te należy zgromadzić w miejscu, gdzie zbierane są zmieszane odpady komunalne.

Zbiórka odpadów zaczyna się od godz. 6:00 i do tej właśnie godziny zużyty sprzęt i odpady wielkogabarytowe powinny znaleźć się w przeznaczonych do tego miejscach (jednak nie wcześniej niż 24 godz. przed planowaną zbiórką).

Zwracamy także uwagę, że przedmiotowe odpady może odebrać od Państwa tylko i wyłącznie ta firma, która co tydzień odbiera od  Państwa zmieszane odpady komunalne oraz raz w miesiącu odpady zbierane w sposób selektywny.

Informujemy, iż terminy zbiórek we wszystkich gminach znajdują się w zakładce Harmonogramy. Poza wyznaczonymi dniami zarówno odpady wielkogabarytowe jak i zużyty sprzęt można dostarczyć do punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych zlokalizowanych na terenie Związku.