Kwietniowe zbiórki zużytego sprzętu i odpadów wielkogabarytowych
Opublikowany: Marzec 28, 2017

Przypominamy o trwających objazdowych zbiórkach zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych.

Poniżej przedstawiamy wykaz zbiórek w miesiącu kwietniu 2017 r.

Szczegóły dotyczące zbiórek znajdują się w zakładce: Jak postępować, jak segregować - Zbiórki objazdowe

Krzywiń 4

1 kwiecień

Bielewo, Gierłachowo, Lubiń, Nowy Dwór

Bojanowo

8 kwiecień

cała gmina

Leszno 2, 4, 7, 11, 14

8 kwiecień

Al. Krasińskiego, Boczna, Grota Roweckiego, Klonowicza, Kościelna, Kurpińskiego, Leszczyńskich, Mała Kościelna, Marcinkowskiego, Matejki, Nowy Rynek, Pl. Kościuszki, Poplińskiego, Przemysłowa, Różana, Szkolna, Średnia, Świętokrzyska, Wąska

17 Stycznia, 55 Pułku Piechoty, Al. Jana Pawła II, Andrzejewskiego, Aptekarska, Armii Krajowej, Berwińskich, Bracka, Chrobrego, Cicha, Frankiewicza, Garażowa, Gołębia, Grodzka, Jackowskiego, Karasia, Lipowa, Kubańska, Łaziebna, Mała Kościańska, Niepodległości, Ofiar Katynia, Os. Rejtana, Os. Sułkowskiego, Os. Wieniawa, Parkowa, Pl. Komeńskiego, Pl. Powstańców, Poniatowskiego, Powstańców Wielkopolskich, Rynek, Świętojańska, Tylna, Wałowa, Więzienna, Włodarczaka, Wolności, Wróblewskiego, Zacisze, Zakątek (od Wolności), Zielona, Zygmunta Starego

17 Pułku Ułanów, 21 Października, Al. Konstytucji 3 Maja, Cybulskiego, Czajkowskiego, Ćwiklińskiej, Dekana, Grunwaldzka, Hubala, Jasna, Karpińskiego, Kiepury, Krzywa, Kwiatowa, Modrzewskiego, Norwida, Ogińskiego, Ordonówny, Osterwy, Prusa, Przybyszewskiego, Słoneczna, Sobieskiego, Solskiego, Sygietyńskiego, Świderskiego, Ułańska, Wiecierzyńskiego, Wierzbowa, Zamenhofa

Dworcowa, Ks. Marciniaka, Kustronia, Leśna Osada, Luksemburska, Niemiecka, Os. Ogrody, Pl. Metziga, Rumuńska, Słowiańska, Tama Kolejowa, Towarowa, Węgierska

1 Maja (3-11), Al. Piłsudskiego, Antoniny, Austriacka, Belgijska, Budowlanych, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Dolna, Dowbora-Muśnickiego, Duńska, Energetyków, Estkowskiego, Fabryczna, Francuska, Geodetów, Górna, Graniczna, Hiszpańska, Holenderska, Jagiellońska, Karwowskich, Kąkolewska, Korczaka, Korfantego, Królowej Jadwigi, Krótka, Leśna, Litewska, Ludowa, Magazynowa, Maltańska, Mickiewicza, Narutowicza, Norweska, Opalińskich, Ostroroga, Paderewskiego, Podmiejska, Prochownia, Racławicka, Raczyńskiego, Rataja, Sikorskiego, Skarbowa, Spokojna, Strumykowa, Studzienna, Szwedzka, Śniadeckich, Unii Europejskiej, Usługowa, Westerplatte, Wiatraczna, Wilkońskiego, Wilkowicka, Willowa, Witosa, Wojska Polskiego, Zwycięstwa

Gostyń 1L, 2L, 3L,

20 kwiecień

Bronisławki, Klony, Kosowo, Płaczkowo, Siemowo, Gostyń - ulice: Bojanowskiego, Hutnika, Leszczyńska, Parkowa, Polna, Przy Dworcu, Towarowa oraz os. 1000 – lecia

Czajkowo, Gola, Witoldowo, Gostyń - ulice: Energetyka, Górna, Łąkowa, Mikołajczyka, Nowe Wrota, Ogrodowa, Podgórna, Sikorskiego, Strzelecka, Śliwińskiego, Taczaka, Wielkopolska, Wrocławska oraz os. Konstytucji 3 Maja, os. Słoneczne

Gostyń centrum – ulice: 1 Maja, 700-lecia, Boczna, Folwarczna, Helsztyńskiego, Jana Pawła II (odcinek od rynku do torów), Kacza, Kolejowa, Kościelna, Krótka, Lipowa, Łazienna, Łącznikowa, Marcinkowskiego (pl.) Młynarska, Młyńska, Mostowa, Na Fosie, Olejniczaka, Podzamcze, Powstańców Wielkopolskich, Przy Farze, Rynek, Sądowa, Św. Floriana, Tkacka, Wąska, Witosa, Wiosny Ludów, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zielona oraz os. Gawrony

Leszno 1, 13

22 kwiecień

GRONOWO ( z wyjątkiem ul. Wilkowickiej)

GRZYBOWO: Borowa, Borowikowa, Choinkowa, Grzybowa, Iglasta, Kurkowa, Leszczynowa, Osiecka, Rydzowa, Szyszkowa, Żurawinowa

Rawicz 1

22 kwiecień

Masłowo, Załęcze
Rawicz - ulice:
1000-lecia, Armii Krajowej, Boczna, Broniewskiego, Czarnieckiego, Ceglana, Dąbrowskiego, Długa, Glinki, Jana Kazimierza, Kamienista, Kamińskiego, Kmicica, Kościuszki, Mały Plac Ćwiczeń, Miedzińskiego, Mikołajewicza, Podmiejska, Południowa, Poniatowskiego, Powst. Wlkp., Półwiejska, Przytorze, Ryblewskiej-Cichońskiej, Sarnowska, Słabego, Szczanieckich, Sienkiewicza, Spokojna, Sobieskiego, Targowa, Transportowców, Wawrzyniaka, Winiary, Wołodyjowskiego, Władysława IV, Zacisze, Zagłoby, Żwirowa (11-13)

Leszno 3, 5, 6, 9

29 kwiecień

Dudy-Gracza, Działkowa, Gersona, Grochowiaka, Gryczana, Hasiora, Jęczmienna, Krzyckiego, Kudeli, Lniana, Łanowa, Łubinowa, Makowskiego, Miłosza, Moniuszki, Ochocza, Podgórna, Podkowińskiego, Pszeniczna, Rolna, Rzepakowa, Siewna, Słonecznikowa, Szybowników, Wiejska, Zachodnia, Zbożowa, Żniwna, Żytnia

Baczyńskiego, Dożynkowa (do nr 41), Góreckiego, Kochanowskiego, Kosmonautów, Lubuska,  Pl. Obrońców Warszawy,  Pilotów, Przejezdna, Pułaskiego, Skłodowskiej, Szymanowskiego, Wolińska, Wybickiego, Żeromskiego  + STRZYŻEWICE

Batorego, Bojanowskiego, Chełmońskiego, Chłapowskiego, Dąbrówki, Dożynkowa (od nr 42), Dubois, Działyńskich, Kaszubska, Kilińskiego, Konopnickiej, Kujawska, Lechicka, Łużycka, Mielżyńskich, Mikołajczyka, Miśnieńska, Obotrycka, Okrzei, Orkana, Orzeszkowej, Pankiewicza, Piaskowa, Piastowska, Reja, Reymonta, Scheafera, Serbska, Śląska, Św. Franciszka z Asyżu, Św. Józefa, Święciechowska, Tuwima, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Żeleńskiego

Fałata, Gierymskiego, Grottgera, Iwaszkiewicza, Kossaka, Kraszewskiego, Kruczkowskiego, Malczewskiego, Olszewskiego, Orłowskiego, Siemiradzkiego, Stanisławskiego, Styki, Tetmajera, Traugutta, Wyczółkowskiego

Święciechowa 1

29 kwiecień

Strzyżewice

 

 

PRZYPOMINAMY !

W przypadku zabudowy jednorodzinnej zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady wielkogabarytowe należy wystawić przed posesję, natomiast w zabudowie wielorodzinnej odpady te należy zgromadzić w miejscu, gdzie zbierane są zmieszane odpady komunalne.

Zbiórka odpadów zaczyna się od godz. 6:00 i do tej właśnie godziny zużyty sprzęt i odpady wielkogabarytowe powinny znaleźć się w przeznaczonych do tego miejscach (jednak nie wcześniej niż 24 godz. przed planowaną zbiórką).

Informujemy, iż terminy zbiórek we wszystkich gminach znajdują się w zakładce Harmonogramy. Poza wyznaczonymi dniami zarówno odpady wielkogabarytowe jak i zużyty sprzęt można dostarczyć do punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych zlokalizowanych na terenie Związku.