Biosystem – nagrody rozdane
Opublikowany: Marzec 17, 2015

Dobiegła końca III edycja Programu Edukacyjnego „Zbieraj baterie” prowadzonego przez firmę Biosystem S.A. Po raz pierwszy uczestniczyły w nim jednostki oświatowe z terenu gmin należących do Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego. W III edycji programu udział wzięły aż 424 placówki oświatowe z całej Polski, w tym 23 szkoły z terenu gmin należących do Związku. Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach:

I kategoria – za zebranie największej masy zużytych baterii w przeliczeniu na jednego ucznia oraz II kategoria – za zebranie największej masy zużytych baterii ogółem.

Wśród zwycięzców tej edycji znalazły się dwie szkoły z terenu gmin należących do Związku. Szkoła Podstawowa w Sarbinowie (gmina Poniec) zdobyła wyróżnienie w I kategorii. W przeliczeniu na jednego ucznia dzieci zebrały 2,74kg baterii. Szkoła Podstawowa w Miejskiej Górce zdobyła wyróżnienie w II kategorii gromadząc 279 kg baterii.

W nagrodę szkoły otrzymały punkty, które wymienić mogą na nagrody z katalogu nagród. Szkoły które otrzymały wyróżnienie mają do dyspozycji 200 punktów.

Wszkystkie szkoły które nie przystąpiły jeszcze do Programu Edukacyjnego „Zbieraj baterie”, gorąco zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat Programu. Informacje o Programie dostępne są tutaj.

Lista nagrodzonych szkół

Katalog nagród